Bezpečné a jednoduché spôsoby platby

 1. Platba platobnou kartou – Po dokončení objednávky budete automaticky presmerovaný na platobnú stránku ČSOB Banky, kde zadáte údaje o karte (meno, číslo a platnosť karty, CVC2/CVV2 kód). Týmto spôsobom môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka kartu vydala, postačuje, aby ste boli oprávnený realizovať platby prostredníctvom internetu. Platby prebiehajú na zabezpečenej stránke ČSOB Banky., Náš e-shop nemá prístup k žiadnym údajom z Vašej platobnej karty.
 2. Platba bankovým prevodom alebo priamym vkladom na nasledujúci účet – ČSOB: 4021858848/7500 (IBAN SK3375000000004021858848). Ako variabilný symbol uveďte, prosím, číslo Vašej objednávky. Tovar Vám odošleme po pripísaní platby na náš účet.
 3. Platba PAY-PAL– lom.
 4. Platba na dobierku – je možné iba v HOTOVOSTI. Za tovar zaplatíte nášmu kuriérovi.
 5. Platba v hotovosti pri osobnom odbere – Ak sa rozhodnete prevziať si Vašu objednávku osobne, môžete za tovar zaplatiť v hotovosti alebo Platobnou kartou priamo na mieste odberu. Osobný odber je možný v Bratislave, na Rožňavskej 13740/1A Budova FreshMarketu podľa otváracích hodín.

Najrýchlejšie dodanie tovaru

 1. Osobný odber v Bratislava – Objednaný tovar je možné si vyzdvihnúť v Bratislave, na Rožňavskej 13740/1A Budova FreshMarketu (treba napísať do Poznámok o ktorej hodine chcete vyzdvihnúť kyticu). Ihneď ako bude tovar pripravený, budete o tomto informovaný emailom. Ceny v predajni sú spravidla vyššie ako na internete, na uplatnenie cien internetového obchodu je potrebné si tovar vopred objednať cez internet a následne si ho vyzdvihnúť v predajni. Je možné platiť aj PLATOBNOU KARTOU.
 2. Kuriérom v Bratislave a okolí – Tovar Vám bude doručený našim kuriérom priamo na vami zadanú adresu. Pozrite si naše ceny dopravy podľa PSČ a rýchlosti dodanie v nasledujúcej tabuľke. Objednávky z Bratislavy expedujeme z našej predajne v budove FreshMarketu.
 3. V nedeľu a cez štátne sviatky nie je možné tovar doručiť ani si vyzdvihnúť nakoľko sú naše prevádzky zatvorené.

Ponúkané spôsoby dopravy

 1. Expresné doručenie kytíc do 2 hodín iba po Bratislave s hodnotou nad 40 eur.,-ZADARMO
  Kytice sú vždy doručované v priebehu dňa od 9.00 hod. do 19.00 hodiny. Objednávky prijímame do 17:00hod.
 2. Štandardné doručenie do 24 hodín po Bratislave hodnotou nad 40 eur – ZADARMO
  Kytice sú vždy doručované v priebehu dňa od 9.00 hod. do 19.00 hodiny
 3. Štandardné doručenie do 2 dní  a viac po Bratislave s hodnotou nad 40 eurZADARMO
  Kytice sú vždy doručované v priebehu dňa od 9.00 hod. do 19.00 hodiny
 4. Špeciálny čas – znamená doručenie kytíc v sobotu iba po Bratislave – 5 € a s hodnotou nad 40 eur.,-ZADARMO
  Kytice sú vždy doručované v priebehu dňa od 9.00 hod. do 16.00 hodiny. Objednávky prijímame do 14:00hod.